Video
Gas strut 600X200NX250 Door window Valmet
Incl. VAT
5-10 business days delivery Trackable international shipping Secure payments
Add to cart
Lägg i kundvagnen
bet alt
Customers also bought
Door gas spring 340x250N for Valtra, reliable and durable for all types of work.
Stroke length: 125 mm
Add to cart
Info
Gas spring 275x350N for Case IH door window, efficient and reliable.
Stroke length: 85 mm
Info
Safe and efficient shock absorber for 520X500NX200, strong performance.
Stroke length: 200 mm
Gas damper for 501X300N rear window Valmet, perfect for safety and stability.
Stroke length: 206 mm